
Фільтр повітряний на Рено Майстер II 98> (1.9 dCi+2.2 dCi+2.5 dCi+2.5 D+2.8 dTI) - WIX Filters (Польща) WA6562
377 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA6562
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Оригінальний повітряний фільтр на Рено Майстер II / Опель Мовано / Ніссан Интерстар ( Renault Master / Opel Movano / Nissan Interstar ) починаючи з 1998 року випуску. Двигун 1.9 dCi (82 к. с.) + 2.2 dCi (90 л. с.) + 2.5 dCi (115 л. с.) + 2.5 D (80 л. с.) +2.8 dTI (114 к. с.). Виробник WIX Filters (Польща) WA6562
Параметри
- Форма: кутовий
- Довжина [мм]: 313
- Ширина (мм): 261
- Висота [мм]: 42
Аналоги замінники
Номери виробників
AC :
A1279C , PC1093 , PC2441E
ALCO (ZYPERN) : MD9514
ALCO FILTER : MD9514
AMC Filter : NA2627
ARMAFILT : P31626243
ASHIKA : 2001133
BLUE PRINT : ADN12240
BOSCH : 1 457 433 794 , F 026 400 014 , S 0014 , F026400014 , S0014 , S3794 , 1457433794
CHAMPION : U707 , U707/606
CLEAN FILTERS : MA1414
COMLINE : EAF357
COOPERS : AG1386
COOPERSFIAAM FILTERS : PA7289 , PA7289
CROSLAND : 8147
DELPHI : AF0492
FILTREC : HP2129
FILTRON : AP1371 , AP137/1
FLEETGUARD : AF25696
FORD : 1221006
FRAM : CA8821
GENERAL MOTORS : 9161235 , 93187281 , 4416392 , 4500935
HENGST FILTER : E355L
IVECO : J1321046 , J1321046
JAPANPARTS : FA133S , FA-133S , JFA133S , JFA-133S
JC PREMIUM : B2R000PR
KNECHT : LX876
LAUTRETTE : ELP3639
MAHLE FILTER : LX876 , LX876/1
MANN-FILTER : C 32 154/1 , C32154/1
MAPCO : 60546
MECAFILTER : ELP3639
MOTIP : VFA990
MOTOKOV : P099 , AA1387 , FAP3271 , GA195 , PA7613 , WA51470 , VFA990 , HP2129 , AR171PM
MOTORCRAFT : EFA7184
NIPPARTS : J1321046
NISSAN : 8200459854 , 1654600QAC , 7701044595
OPEL : 9161235 , 4416392 , 4500935
P. B. R. : AI-5210
PBR : AI5210
PEUGEOT : 1444AH
POWERPART : PMFA823
ПОЛЬЩА : A1008
PUROLATOR : A18091
RENAULT : 7701044595
ROVER/AUSTIN : FA3026
SOFIMA : S 1710 A , S1710A
SogefiPro : PA7289
TECNOCAR : A171
TEHO : 2728
UFI : 3009900 , 30.099.00
UNIPART : GFE2485
VALEO : 585038
WIX Filters FILTERS : WA6562
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середа | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Запчастини на Рено Кенго , Ніссан Кубистар
Фільтра автомобільні
Фільтр масляний , Фільтр паливний , повітряний Фільтр , Кабінний фільтр салону)
Компоненти двигуна
Ремені і ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, втулки двигуна (корінні і шатунні), клапана / направляючі / штовхачі / рокера, шатуни, колінвал, масляний насос, шківи / шестерні, підвіска двигуна і коробки передач, захист двигуна / КПП / генератора / ременів, компресор надуву (турбіна) / елементи, щуп рівня масла
Трансмісія
підшипники КПП , шестерні і вали КПП , сальники , диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски / Болти коліс, Передні важелі, Сайлентблоки і кронштейни кріплення, Сайлентблоки і кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привід автомобіля
Зчеплення, Вижимний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Піввісь, Пильовики ШРУСа, Сальники привода, Підшипники привода
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, Задні гальмівні колодки Гальмівний диск передній Гальмівний диск задній Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Рульова система
Кермові тяги Кермові наконечники, Пильовики рульової тяги, Насос гідропідсилювача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | WA6562 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
- Ціна: 377 ₴












