
Повітряний фільтр на Рено Логан II 1.5dCi 2012 -> PURFLUX (Франція) A1812
280 ₴
- Немає в наявності
- Код: A1812
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повітряний фільтр на Рено Логан II (Renault Logan II).Запчастина також підходить на автомобілі Дачія Логан II (Dacia Logan II). Цей фільтр утомлюється на двигуни 1.5dCi.Навчена з 2012-> року випуску. Виробник PURFLUX (Франція) A1812
Параметри
Довжина [мм]: 270
Ширина (мм): 124
Висота [мм]: 61
Аналоги замінники
Номери виробників
MANN-FILTER :
C 27 029
MULLER FILTER : PA3605
PURFLUX : A1569
RENAULT : 165467674R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1812 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴














