
Повітряний фільтр на Рено Логан II 1.5 dCi 2012-> QUINTON HAZELL (Німеччина) QFA0953
211 ₴
- Немає в наявності
- Код: QFA0953
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повітряний фільтр на Рено Логан II/Дачія Логан II (Renault Logan II/Dacia Logan II).Двигун 1.5 dCi.Починаючи з року випуску 2012->.Виробник QUINTON HAZELL (Німеччина) QFA0953.
Параметри
Довжина [мм]: 273
Ширина (мм): 124
Висота [мм]: 64
Аналоги замінники
Номери виробників
C 27 030 , B2R069PR , 16 54 605 09R , MA3218
MANN-FILTER : C 27 029
MULLER FILTER : PA3605
ПОЛЬЩА : A1569
QUINTON HAZELL : QFA0953
RENAULT : 165460509R , 165467674R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | QFA0953 |
| Виробник | Quinton Hazell |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴











