
Передні гальмівні колодки на Рено Логан II 2012-> ICER (Іспанія) 182115
1 055 ₴
- Готово до відправки
- Код: 182115
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Передні гальмівні колодки на Рено Логан II.Також підходить на Дачія Логан II.Застосовуються на автомобілях з 2012-> року випуску.Виробник ICER (Іспанія) 182115
Аналоги замінники
Параметри
Сторона установки: передній міст
Довжина [мм]: 140,2
Товщина [мм]: 18
Висота [мм]: 42
Висота 2 [мм]: 40
Гальмівна система: ATE
Номери виробників
, C1R046ABE
A. B. S. : 37961
ABE : C1R046ABE
APEC braking : PAD1944
ATE : 13.0460-7298.2
BENDIX : 573422B
BOSCH : 0 986 TB3 172 , 0 986 494 661
CIFAM : 822-975-0
DACIA : 410605612R
DELPHI : LP2479
DEX : 2991.0
FERODO : FDB4615 , FSL4615
FMSI-VERBAND : D1830-9061
FREMAX : FBP-1893
GIRLING : 6120162
HELLA : 8DB 355 020-801
ICER : 182115
JAPANPARTS : PA-033AF
JURID : 573422J
KAWE : 1540 00
LPR : 05P1702
METELLI : 22-0975-0 , MDB3360
METZGER : 1170621 , 1540.00
MEYLE : 025 257 0217
MGA : 1131
MINTEX : MDB3360
NATIONAL : NP2697
NK : 223970
PAGID : T2260
QUINTON HAZELL : BP1823
RAICAM : 994.0 , RA.0994.0
REMSA : 1540.00
RENAULT : 410602581R , 410605612R , 41 06 025 81R
ROADHOUSE : 21540.00
TEXTAR : 2570201
TRISCAN : 8110 25044
TRUSTING : 991.0
TRW : GDB2016
VAICO : V46-0680
VALEO : 601345
WOKING : P14403.00
ZIMMERMANN : 25702.180.1
fri.tech. : 991.0
sbs : 1501223970
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 182115 |
| Ширина | 140.1 мм |
| Висота | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
- Ціна: 1 055 ₴








