
Фільтр повітряний на Рено Майстер II 03> 3.0 dCI(140+160 л. с.) - QUINTON HAZELL — QFA0282
268 ₴
- Немає в наявності
- Код: QFA0282
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Оригінальний повітряний фільтр на Рено Майстер II / Опель Мовано / Ніссан Интерстар ( Renault Master / Opel Movano / Nissan Interstar ) починаючи з 2003 року випуску. Двигун 3.0 dCI (140+160 л. с.) ― QUINTON HAZELL — QFA0282
Параметри
Довжина [мм]: 360
Ширина (мм): 264
Висота [мм]: 57
Аналоги замінники
Номери виробників
, C 36 172 , 20F1043-JPN , 612 321 0016 , QFA0282
ACDelco : PC 3190 E
ALCO FILTER : MD-8378
ASHIKA : 20-01-138
BLUE PRINT : ADN 12250
BOSCH : F 026 400 266 , S0266
CHRYSLER : 04415430
CLEAN FILTERS : MA 3099
COOPERS : AG 1726
COOPERSFIAAM FILTERS : PA7530
CROSLAND : 8510
DT : 6.25051
FILTRAK : 272 C
FILTRON : AP137/5 , AP 137/5
FLEETGUARD : AF27960
FRAM : CA10294
HENGST FILTER : E 749 L , E749L
JAPANPARTS : FA-138S
KNECHT : 70321291 , LX 1794
LAUTRETTE : ELP3962 , ELP 3962
MAGNETI MARELLI : 71760430
MAHLE FILTER : 70321293 , LX 1794
MANN-FILTER : C 36 172
MEAT & DORIA : 18322
MECAFILTER : ELP3962
MOTAQUIP : VFA 1084
NIPPARTS : N1321074
NISSAN : 1654600Q0G , 1654600QAM , 16546-00QAM
OPEL : 93190266 , 93181231 , 4417325 , 4415430
P. B. R. : AI-5429
PBR : AI5429
ПОЛЬЩА : A1250
RENAULT : 8200 283 082 , 8200 488 878 , 82 00 283 082 , 82 00 488 878
SCT Germany : SB 2301
SOFIMA : 3300 S A , S3300A
SogefiPro : PA7530
TECNOCAR : A2214
UFI : 3030000 , 30.300.00
VALEO : 585377
WIX Filters FILTERS : WA9519
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quinton Hazell |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | QFA0282 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 58 мм |
- Ціна: 268 ₴






