
Гальмівні колодки передні на Рено Майстер III (c 2010 р. в.) т колодок гальмівних передніх (Німеччина)
1 607 ₴
- Немає в наявності
- Код: 025 251 4718/W
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Гальмівні колодки передні( З датчиком зносу) на Рено Майстер III / Опель Мовано B / Ніссан NV400 ( Reanult Master III / Opel Movano B / Nissan NV400 ) починаючи з 2010 р. в. т колодок гальмівних передніх (Німеччина) 0252514718/W
Параметри
- обмеження виробника: BREMBO
- Довжина [мм]: 163,5
- Висота [мм]: 64,7
- Товщина [мм]: 18,2
- Датчик зносу: вкл. датчик зносу
- Кількість датчиків зносу: 1
- Довжина попереджувального контакту [мм]: 120
Аналоги замінники
Номери виробників
ACDelco : AC0581579D
APEC braking : PAD1797
ATE : 604856 , 13046048562
BLUE PRINT : ADN142156
BOSCH : 0986494498
CIFAM : 8228980
DELPHI : LP2190
DON : MDB3093
FERODO : FVR4347
GALFER : 20905
GIRLING : 6119109
HELLA PAGID : 355 015-291 , 8DB355015291
ICER : 141999
JURID : 573357J
LPR : 05P1579
METELLI : 2208980
MEYLE : 0252514718W
MINTEX : MDB3093
NECTO : FD7508V
NISSAN : 4106000Q0L
OPEL : 93167551 , 4419950
PAGID : T1969
REMSA : 144901
RENAULT : 410604386R
RENAULT TRUCKS : 410604386R , 7410604386 , 7485121748
ROADHOUSE : 2144901
ROULUNDS BRAKING : 898181
TEXTAR : 2514701
TRISCAN : 811010585
TRW : GDB1910
VAICO : V400686
VAUXHALL : 93167551
ZIMMERMANN : 251471801
fri.tech. : 9150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 025 251 4718/W |
| Висота | 64.6 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 163.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
- Ціна: 1 607 ₴














