
Радиатор кондиционера на Рено Трафик 06-> 2.5dCi (146 л.с.) — TERMOTEC (Польша) KTT110356
2 083 ₴
- Немає в наявності
- Код: KTT110356
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радиатор кондиционера на Рено Трафик / Опель Виваро / Ниссан Примастар ( Renault Trafic / Opel Vivaro / Nissan Primastar ) начиная с 2006 года выпуска, двигатель 2.5dCi (146 л.с.) Производитель TERMOTEC (Польша) KTT110356
Параметры
-
Материал: алюминий
-
Ширина (мм): 694
-
Глубина [мм]: 16
-
Высота [мм]: 398
Аналоги заменители
Оригінальні номери виробників:
AKS DASIS : 182044N
AUTO AIR GLOUCESTER : 161382A , 16-1382A
AVA QUALITY COOLING : RT5451
BEHR HELLA SERVICE : 8FC351319281 , 8FC351318411
HELLA : 351 319-281
NISSAN : 8200465480 , 8200465489 , 8200774211 , 93657126 , 93857126 , 4418531 , 4417651
NRF : 35900
OPEL : 8200465480 , 8200465489 , 8200774211 , 93657126 , 93857126 , 4418531 , 4417651 , 44 17 651
RENAULT : 8200465480 , 8200465489 , 8200774211 , 82 00 774 211 , 82 00 465 489 , 93657126 , 93857126 , 4418531 , 4417651
SCHLIECKMANN : 60435451
TERMOTEC : KTT110356
VALEO : 814171
VAN WEZEL : 43005451
VAUXHALL : 93857126
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termotec |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | AKS Dasis 182044N; AUTO AIR GLOUCESTER 161382A; NRF 35900; Nissan 4417651; Opel 4418531; Renault 8200465489; Valeo 814171; Van Wezel 43005451 |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
- Ціна: 2 083 ₴












