
Фільтр повітряний на Рено Логан 1.5 dCi (75л.з/88л.з) 2010 -> KNECHT (Німеччина) - LX1953
526 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX1953
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Повітряний фільтр на Рено Логан / Дачія Логан (Renault Logan/Dacia Logan).Двигун 1.5 dCi (75л.з/88л.з).Починаючи з 2010 роки випуску
Виробник -> KNECHT (Німеччина) - LX1953
Параметри
Довжина [мм]: 260
Ширина (мм): 97
Висота [мм]: 72
Аналоги замінники
Номери виробників
ALCO FILTER :
MD-8628
CLEAN FILTERS : MA 3177
COOPERSFIAAM FILTERS : PA7706
FILTRON : AP 134/9
FRAM : CA11232
HENGST FILTER : E1048L
LAUTRETTE : ELP 9359
MAHLE FILTER : LX 1953
MANN-FILTER : C 27 010
ПОЛЬЩА : A1471
RENAULT : 82 00 985 420
TECNOCAR : A2409
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1953 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260.8 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 71.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia LOGAN (LS) 2004- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526 ₴







