
Прокладка головки цилиндров (Ø поршня 80mm) на Рено Логан 1.6i 07-> AJUSA (Испания) 10095000
459 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10095000
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка головки блока цилиндров (Ø поршня 80mm) на Р Рено Логан (Renault Logan ).Также подходит на Дачия Логан (Dacia Logan).Начиная с 2007, с двигателем 1.6i .
Производитель AJUSA (Испания) 10095000
Аналоги заменители
Номера производителей
CHRYSLER :
68014055AA
DODGE : 68014055AA
MERCEDES-BENZ : 642 200 02 20 , 642 200 04 20
SWAG : 10 93 0680
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 10095000 |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.35 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴








