Відгуки про компанію Автогараж
- Сергей В.
- Коментар продавця
Вдячні вам за відгук, будемо раді подальшій співпраці.
- Коментар продавця
- Олександр Г.
Вічливі менеджери, приємно спілкуватись з профісіоналами. Чітко відповідають на поставленні їм запитання. Впевненна консультація. Якістю товару задоволений, охайне упакування вантажу. Оплату виконав на карту, без зайвих витрат наложеного платежу.
Приємно коли магазин турбується про своїх клієнтів.
Замовляю не вперше. (рекомендую своїм друзям і знайомим)
Так тримати хлопці!- Коментар продавця
Велике спасибі вам за відгук і замовлення, раді, що вам сподобалося обслуговування в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Мар'яна Т.
- Коментар продавця
Велике спасибі вам за відгук і замовлення, раді, що вам сподобалося обслуговування в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Юра С.
- Коментар продавця
Велике спасибі вам за відгук і замовлення, раді, що вам сподобалося обслуговування в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Роман Ф.
Заказал, позвонили, отправили. уже поставил ,все ок.
- Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за Ваш відгук, будемо раді подальшій співпраці з Вами. З повагою компанія "Автогараж"
- Коментар продавця
- саша р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все круто быстро рекомендую
- Коментар продавця
Велике спасибі вам за відгук і замовлення, раді, що вам сподобалося обслуговування в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Олеся У.
- Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за Ваш відгук, будемо раді подальшій співпраці з Вами. З повагою компанія "Автогараж"
- Коментар продавця
- мокеев с.
- Коментар продавця
Велике спасибі вам за відгук і замовлення, раді, що вам сподобалося обслуговування в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Андрій П.
- Коментар продавця
Приємно отримати від вас відгук, будемо раді подальшій співпраці.
- Коментар продавця
- Руслан Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук, будемо раді подальшій співпраці.
- Коментар продавця