
Передня маточина на Рено Кенго 1.2/1.4/1.6 i 1.5 dCi 1997-> (z=23) BTA(Польща)-H5R002BTA
613 ₴
- Немає в наявності
- Код: H5R002BTA
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Передня маточина на Рено Кенго + Ніссан Кубистар (Renault Kangoo + Nissan Kubistar)1.2/1.4/1.6 i 1997-> 1.5 dCi 2001-> року випуску. Виробник BTA(Польща)-H5R002BTA
Характеристики
Число зубців -23
Зовнішній диамеер-121мм
Зовнішній диаметр2 ― 37мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | H5R002BTA |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Висота | 76 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Кількість отворів для болтів | 4 |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴





