
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II 1.5 dci(480X490X34) 2008-> THERMOTEC - D7R006TT
2 947 ₴
- Готово до відправки
- Код: D7R006TT
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II ( Renault Kangoo II ) 1.5 dci ( 480 X 490 X 34) c 2008 р. в. THERMOTEC ― D7R006TT
Характеристики
Розміри радіатора: 480 X 490 X 34 мм
Матеріал: алюміній
Матеріал: полімерний матеріал
для оригінального номера: 82 00 072 713
Номери виробників
AKS DASIS :
180011N
AVA QUALITY COOLING : RT2903 , RT2309
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376771791
HELLA : 8MK376771791
J. DEUS : 023M48
KAGER : 312447
MAGNETI MARELLI : 350213995000
NISSENS : 63762 , 63762A
NRF : 58317
QUINTON HAZELL : QER1980 , QER2293
RENAULT : 2140000QA2 , 8200072713 , 82 00 072 713
SCHLIECKMANN : 60432309
THERMOTEC : D7R006TT
VALEO : 732717
VAN WEZEL : 43002309
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7R006TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
- Ціна: 2 947 ₴






