
Сальник коленвала (передній) на Рено Трафік 1.6 dCi 2014-> — ELRING (Німеччина) -260320
736 ₴
- Готово до відправки
- Код: 260.320
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний передній сальник коленвала на Рено Трафік 3/ Опель Віваро Б (Renault Trafic III/ Opel Vivaro B) починаючи з 2014 року випуску, двигун 1.6 dCi ELRING (Німеччина) -260320
Параметри:
- Матеріал: АСМ (поліакриловий каучук)
- Ширина (мм): 11,5
- Внутрішній діаметр: 48
- Матеріал: PTFE (Polytetrafluorethylen)
- Тип кручення: праве кручення
- Зовнішній діаметр [мм]: 81
Аналоги замінники
Оригінальні номери виробників:
BGA : SK6356
CORTECO : 19036731B
GLASER : B3713100 , P7734601
NISSAN : 1351000Q0A
REINZ : 813851800 , 083851801
RENAULT : 7701476858
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 260.320 |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Fiat, Mercedes-Benz, Samsung |
| Сумісність з моделлю | C-Class, Koleos, Espace, Laguna, Primastar, QM5, Qashqai, Trafic, Master, X-Class, Megane, Movano, Vito, Scenic, Vivaro, NV300, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴




