
Радіатор печьки Мерседес Спринтер 2.2 CDI+2.7 CDI 2000-2006 THERMOTEC — D6M010TT
2 309 ₴
- Немає в наявності
- Код: D6M010TT
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор печьки Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) 2.2 CDI+2.7 CDI ,починаючи з 2000-2006 року випуску.Виробник THERMOTEC — D6M010TT
ПараметриТовщина [mm]: 32
Ширина [мм]: 218
Висота [мм]: 165
Номери виробників
AKS DASIS :
139008N
AVA QUALITY COOLING : MS6372
DODGE : 38356101
MERCEDES-BENZ : A003.835.61.01 , 38356101
NISSENS : 72043
SCHLIECKMANN : 60306372
VALEO : 812251
VAN WEZEL : 30006372
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D6W011TT |
| Виробник | Thermotec |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 181 мм |
| Ширина ядра радіатора | 345 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309 ₴

