
Подвесной подшипник полуоси (справа) на Рено Меган III — SWAG (Германия) - 60921985
326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60 92 1985
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Подвесной (правый) подшипник полуоси на Рено Меган III(Renault Megane 3).Применяеться на автомобилях с 6-ти ступенчатой автоматической коробкой передач/5-ти ступенчатой механческой коробкой передач/ бесступенчатая коробка передач. — SWAG (Германия) - 60921985
Параметры
- Толщина [мм]: 14
- Внутренний диаметр: 35
- Внешний диаметр [мм]: 62
- Сторона установки: передний мост справа
- Вес [кг]: 0,15
Номера производителей
, 21985
AUTOMEGA : 30770100710133
DACIA : 77 01 071 133 , 77 03 090 428
FAG : 6007.2 RSR
FARE SA : 10621
FEBEST : AS-6007-2RS
FEBI BILSTEIN : 21985
GENERAL MOTORS : 9161923 , 93196656 , 09161923
KOYO : 6007 2RS
MAPCO : 77100
Metalcaucho : 05760 , MC5760
NISSAN : 39774-00QAA
NKE : 6007-2RS2
NTN : 6007.LLU.C3
OPEL : 04501 623 , 04418 952 , 4418 952 , 4501 623
QUINTON HAZELL : XB9940
RENAULT : 77 01 071 133 , 77 03 090 428
SKF : 6007 2RS1
SNR : 6007 EE , 6007.EEC3
STC : T405760
SWAG : 60 92 1985
VAUXHALL : 9161923 , 93196656 , 09161923
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60 92 1985 |
| Виробник | Swag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Півосі |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Logan, Trafic, Wind, Master, Clio, Megane, Movano, Safrane, Sandero, Scenic, Vivaro |
- Ціна: 326 ₴



