
Сальник распредвала на Рено Меган III 1.5 dci + 1.6i 16V- ELRING (Германия) - 073890
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 073.890
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник распредвала (28X42X6) на Рено Меган 3 (Renault Megane 3) 1.5 dci + 1.6i 16V 2008-> ―Производитель ― ELRING (Германия) ― 073890
Характеристики
Внутренний диаметр: 28
Внешний диаметр [мм]: 42
Ширина (мм): 5
Номера производителей
AJUSA :
15062300
CORTECO : 12018754 , 12018754B , 46085506
GLASER : 77154 , P77154-01
MERCEDES-BENZ : 607 997 04 46
PAYEN : NA5215
REINZ : 80-34408-00 , 81-34408-00
RENAULT : 77 01 471 376 , 77 01 478 550
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 073.890 |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Infiniti, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Express, Pulsar, Qashqai, Logan, GLA-Class, A-Class, Tiida, Q30, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, B-Class, Dokker, Largus, Kubistar, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



