
Сальник коробки передач (півосі) (правий) 27.95X56X7 Рено Логан 04-12 PAYEN (Німеччина) -NF791
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: NF791
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сальник правої півосі 27.95X56X7 на Рено Логан (Renault Logan ).Також підходить на Дачія Логан (Dacia Logan ).Виробник PAYEN (Німеччина) -NF791
| CORTECO (Італія) -01029132B |
| RENAULT (Оригінал) -8200068744 |
Номери виробників
3RG :
86602
ASAM : 30710
AUTOMEGA : 30820000680744
CORTECO : 01029132B , 07011906B
DACIA : 8200068744
ELRING : 050.560
FEBI BILSTEIN : 11410
MALO : 11797PRDA
MITSUBISHI : M819932 , MW30651965
NISSAN : 3818900QAA
PAYEN : NF791
PROCODIS FRANCE : BED005
RENAULT : 8200068744 , 8200276850 , 82 00 068 744 , 77 01 349 715 , 77 03 087 146
SASIC : 4000356 , 1954004
SWAG : 60911410 , 60 91 1410
TOPRAN : 700 217
VOLVO : 30819932
WILMINK GROUP : WG1220433 , WG1190233 , WG1222071 , WG1183562
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PAYEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | NF791 |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 27.9 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Laguna, Primastar, Carisma, Logan, 19, 21, Clio, Megane, V40, S40, Scenic, Super 5 |
- Ціна: 193 ₴




