
Прокладка головки циліндрів (1.2 mm) Мерседес Спринтер 2.7 CDI 2000-2006 ELRING (Німеччина) 762821
2 493 ₴
- Готово до відправки
- Код: 762.821
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Прокладка головки циліндрів (1.2 mm) Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter).Двигун 2.7 CDI .Починаючи з року випуску 2000-2006.Виробник ELRING (Німеччина) 762821
Параметри
Конструкція прокладка: металева Прокладка ущільнююча
Товщина [мм]: 1,2
Діаметр [мм]: 88,8
Виставлення зазору поршнів від [мм]: 0,38
Виставлення зазору поршнів до [мм]: 0,62
додатково необхідні артикули (номер артикула): ZKS: 760.120
Номери виробників
AJUSA :
10128900
BMW : 3221 1138 854
CORTECO : 415145P
ELRING : 043.944 , 762.820 , 762.821
GLASER : H80528-00
GOETZE : 30-029696-00
MERCEDES-BENZ : 5080081AA , 6120160020 , 6120160320 , 612 016 00 20 , 612 016 03 20 , 6470160620 , 647 016 06 20 , 05080081AB
PAYEN : AD5720
REINZ : 61-35160-00 , 61-35160-10
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 762.821 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.38 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Діаметр | 88.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з моделлю | G-Class, C-Class, Sprinter, Grand Cherokee |
- Ціна: 2 493 ₴

