
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго 1.5 dci (2001-2008) (480X415X23) TERMOTEC — D7R041TT
1 275 ₴
- Немає в наявності
- Код: D7R041TT
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго / Ніссан Кубистар (Renault Kangoo / Nissan Kubistar ) 1.5 dci (480X415X23) TERMOTEC — D7R041TT
Характеристики
Розміри радіатора: 480 X 415 X 23 мм
Матеріал: алюміній
Матеріал: полімерний матеріал
Аналоги замінники

Номери виробників
4SEASONS :
123.086
AKG : 47.690.150.000
AKS DASIS : 916901 , 181690N
ARD : 31-0972
AVA QUALITY COOLING : RT2270 , RTA2270
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376719681
DACIA : 6001545765 , 8100343476 , 8200033831 , 8200343476
DENSO : DRM23015
FRIGAIR : 1093074 , 01093074
GERI : 23605
HELLA : 8MK376719681
LADA : 8100343476 , 8200033831 , 8200343476
NISSAN : 8100343476 , 8200033831 , 8200343476
NISSENS : 63809
NRF : 58217
ORDONEZ : 1020790803
QUINTON HAZELL : QER2065
RENAULT : 6001545765 , 8100343476 , 8200033831 , 8200343476
SCHLIECKMANN : 60432270
VALEO : 232721 , 732721
VAN WEZEL : 43002270
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вівторок | 09:00 — 17:00 |
| Середа | 09:00 — 17:00 |
| Четвер | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Неділя | Вихідний |
У нашому інтернет магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні і неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Майстер / Рено Кенго/ Опель Віваро / Опель Мовано / Ніссан Примастар / Ніссан Интерстар
Доставка запчастин по Україні здійснюється перевізниками Нова пошта , Інтайм , Автолюкс ,Делівері , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка і оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Запчастини на Рено Кенго , Ніссан Кубистар
Фільтра автомобільні
Фільтр масляний , Фільтр паливний , повітряний Фільтр , Кабінний фільтр салону)
Компоненти двигуна
Ремені і ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, втулки двигуна (корінні і шатунні), клапана / направляючі / штовхачі / рокера, шатуни, колінвал, масляний насос, шківи / шестерні, підвіска двигуна і коробки передач, захист двигуна / КПП / генератора / ременів, компресор надуву (турбіна) / елементи, щуп рівня масла
Трансмісія
підшипники КПП , шестерні і вали КПП , сальники , диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски / Болти коліс, Передні важелі, Сайлентблоки і кронштейни кріплення, Сайлентблоки і кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привід автомобіля
Зчеплення, Вижимний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Піввісь, Пильовики ШРУСа, Сальники привода, Підшипники привода
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, Задні гальмівні колодки Гальмівний диск передній Гальмівний диск задній Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Рульова система
Кермові тяги Кермові наконечники, Пильовики рульової тяги, Насос гідропідсилювача
Електричні системи автомобіля
Витратомір повітря, Клапани управління турбіни, Клапан EGR (AGR), Свічки розжарювання, Датчики управління турбіни, Датчики положення колінчастого і розподільного вала, Датчики ABS, Датчики тиску масла, Датчики температури, Датчики КПП, Датчики кондиціонера, Підрульові перемикачі, Вимикач аварійної зупинки, Перемикач склопідйомників, Вимикач сигналу заднього ходу, Вмикач стоп-сигналу, Реле, Генератор, Стартер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termotec |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Кросс-номери | AKG 47690150000; AKS Dasis 181690N; ARD 310972; AVA Quality Cooling RTA2270; Dacia 8200343476; Denso DRM23015; GERI 23605; LADA 8200343476; NRF 58217; Nissan 8200343476; Nissens 63809; Renault 8200343476; Valeo 732721; Van Wezel 43002270 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Largus, Kubistar |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 1 275 ₴




