
Сальник розподвалу на Рено Майстер 01-> 1.9 dCi — Elring (Німеччина) - 508544
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 508.544
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподвалу (25x42x7) на Рено Майстер / Опель Мовано / Ніссан Интерстар ( Renault Master / Opel Movano / Nissan Interstar ) починаючи з 2001 року випуску, двигун 1.9 dCi. Виробник Elring (Німеччина) EL508544
Характеристики
- Запасний номер: 508.543
- Внутрішній діаметр: 25
- Зовнішній діаметр [мм]: 42
- Ширина (мм): 7
- Тип сальника вала: ASW
- Тип кручення: праве кручення
- Матеріал: FPM/ACM (вітон/поліакриловий каучук)
- Захист від пилу: з пилозахисним краєм.
| Renault (оригінал) - 77 03 087 192 |
| Elring (Німеччина) - 508.544 |
| PAYEN (Німеччина) NF846 |
Номери виробників
AJUSA : 15074600
CORTECO : 12015425 , 12015425B , 12013862B , 083049
ELRING : 508.543
GLASER : 76039
GOETZE : 50-306195-00 , 50-319516-00
MITSUBISHI : M287556
NISSAN : 13510-00QAC
OPEL : 44 04 965
PAYEN : NF846 , NF 846
REINZ : 80-26389-30 , 81-26389-30
RENAULT : 60 01 545 372 , 77 03 087 192
SUZUKI : 11127-67JG0 , 11378-84CT0
VOLVO : 3 287 556 , 3 287 556
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 1900 куб. см |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 7 мм |
| Код запчастини | 508.544 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Москвич, Volvo, Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, 480, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Primera, 2142, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, Grand Vitara, Clio, 460, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 42 |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 183 ₴





