
Сальник (ТНВД) на Мерседес Спинтер 2.9 TDI ELRING (Німеччина) 068140
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068.140
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник паливного насоса високого тиску Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter).Двигун 2.9 TDI.Починаючи з сгода випуску 1995-2000. Виробник ELRING (Німеччина) 068140
Номери виробників
CORTECO :
20029770B
MERCEDES : 602 997 00 46
MERCEDES-BENZ : 602 997 00 46 , 603 997 05 46
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 068.140 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Неоригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



