
Сальник хвостовика заднього моста Мерседес Спринтер 208-416 1995-2006 ELRING (Німеччина) 398420
441 ₴
- Готово до відправки
- Код: 398.420
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сальник хвостовика заднього моста Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) 208-416.Починаючи з року випуску 1995-2006.Виробник ELRING (Німеччина) 398420
Параметри
Внутренний диаметр: 40
Внешний диаметр [мм]: 70
Ширина (мм): 13
Ширина 2 [мм]: 20
Тип сальника вала: SP
Материал: FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
Аналоги заменители
Номера производителей
, 01019478B
AUTO : 9918 , A9918
CORTECO : 01019478 , 01019478B
DPH : 47986
ELRING : 398420
MAL? : 974PIFL
MALO : 974PIFL
MERCEDES : 017 997 55 47
MERCEDES-BENZ : 0179975547 , 017 997 55 47 , 018 997 17 47
VW : 2D0501317
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 398.420 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 13 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
- Ціна: 441 ₴






