
Поршень (76mm ) на Рено Логан + Сандеро 1.5 dCi (пальця d=26 мм) 2001-> - RENAULT (Оригінал) 120A10538R
1 622 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12 0A 105 38R
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Поршень (маркування "L") .Висота кілець[2.0/2.0/2.5] на Рено Логан + Рено Сандеро (Renault Logan + Renault Sandero).також підходить на Дачія Логан + Дачія Сандеро (Dacia Logan + Dacia Sandero).Застосовується на двигунах 1.5 dCi.Виробник RENAULT (Оригінал) 120A10538R
(Діаметер поршня [мм]: 76 )
Параметри
- Діаметр циліндра [мм]: 76
- Зовнішній діаметр пальця, [мм]: 26
Номери виробників
, 59 81948 1
3K : 564KR07900
AE : A354068 0.50 MM
Групи kolbenschmidt : 40190610 , 40 19061 0 , 40 190 600
MAHLE : 022 01 02
MAHLE FILTER : 0220100
MOPISSAN : 102-75480 02 , 102-75480 02
NURAL : 87-123400-10 , 87-123400-12
RENAULT : 12 0A 105 38R , 7701475703 , 7701475075 , 7701475077
TARABUSI : 6389600
YENMAK : 4164,050
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12 0A 105 38R |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 76 мм |
| Об'єм двигуна | 1500 куб. см |
| Ремонтний розмір | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Литі |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Tiida, Note, Duster, Sandero, Jimny, Scenic, Pulsar, Kangoo, Clio, Qashqai, Logan, Megane, Kubistar, Almera, Micra |
- Ціна: 1 622 ₴





