
Сальник коленвала задній на Рено Логан 1.5 dci+1.6 i+1.6 16V+1.4 i (80X100X9) BGA (Великобританія) - OS9341
371 ₴
- Готово до відправки
- Код: OS9341
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Сальник колінвалу задній (80X100X9) на Рено Логан (Renault Logan).Також підходить на Дачія Логан (Dacia Logan).Встановлюється на двигунах 1.5 dci+1.6 i+1.6 i 16V+1.4 i.Застосовується на автомобілях з 2004-2012 року випуску.Виробник BGA (Великобританія) - OS9341
Характеристики
Сторона установки: з боку коробки передач
Внутрішній діаметр: 80
Зовнішній діаметр [мм]: 100
Ширина (мм): 9
Аналоги замінники
Номери виробників
3RG :
86601
AJUSA : 15079800
BGA : OS9341
CORTECO : 20030112 , 20030112B
DACIA : 8200166464 , 7701473544 , 77 01 473 544
ELRING : 745.740 , 745.740(Alpha)
GLASER : 77296 , P77296-01
GOETZE : 50-319432-00
MERCEDES-BENZ : 160 997 01 46 , 166 997 01 46
PAYEN : NA5118
REINZ : 81-35051-00
RENAULT : 0009660V001000000 , 11130-BN700 , 8200166464 , 82 00 166 464 , 1609970246 , 7701473544 , 77 01 473 544
SUZUKI : 16121-84A00
TOPRAN : 700475
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OS9341 |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Smart, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Crossblade, Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Laguna, Pulsar, Qashqai, Logan, GLA-Class, Fortwo, A-Class, Tiida, City-Coupe, Wind, Roadster, Clio, Megane, Almera, Micra, Cabrio, Sandero, Scenic, B-Class, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Dacia LOGAN (LS) 2004-|Dacia LOGAN II 2012-|Dacia LODGY 2012-|Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009|Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008- |
- Ціна: 371 ₴







