
Втулка переднього стабілізатора Рено Майстер III (задній привід) 2010> SASIC (Франція) 2304038
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2304038
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка переднього стабілізатора (задній привід) на Рено Майстер III / Опель Мовано B / Ніссан НВ400 ( Reanult Master III / Opel Movano B / Nissan NV400) починаючи з 2010 року випуску. Виробник SASIC (Франція) 2304038
Параметри
Сторона установки: передній міст
Тип встановлення: Гумова опора
Діаметр [мм]: 20,7
для оригінального номера: 546137823R
Номери виробників
MALO :
33033
RENAULT : 546137823R
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 2304038 |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 20.7 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


