
Радіатор охолодження масла(теплообмінник) Рено Дастер 1.5 Dci починаючи з 2011 THERMOTEC - D7R002TT
2 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: D7R002TT
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіатор охолодження масла(теплообмінник) на Рено Дастер 1.5 Dci починаючи з 2011 THERMOTEC ― D7R002TT
Характеристики
Товщина: 69 мм
Ширина: 95 ммВисота: 130 мм
Кількість ребер: 8
Тип системи охолодження: з водяним охолодженням
З ущільнювальним кільцем.
Номери виробників
FRIGAIR 07094001, NRF 31221, FISPA 51054, SIDAT 51054, FISPA 590054, SIDAT 590054, TOPRAN 701166, HOFFER 8095054, 3RG 81655, NISSENS 90705, MEATDORIA 95054, AVAQUALITYCOOLING RT3607, PRASCO RT3607, VEMO V46600010, WILMINKGROUP WG1719963, WILMINKGROUP WG1749670
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Код запчастини | D7R002TT |
| Матеріал | Пластик |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Довжина ядра радіатора | 478 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737 ₴







