
Радиатор кондиционера на Рено Логан 2004-2012 VALEO (Франция) 814373
2 863 ₴
- Немає в наявності
- Код: 814373
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радиатор кондиционера на Рено Логан (Renault Logan).Также подходит на Дачия Логан (Dacia Logan),начиная с 2004-2012 года выпуска.Производитель VALEO (Франция) 814373
Параметры
Ширина (мм): 513
Высота [мм]: 396
Аналоги заменители
Номера производителей
AUTOGAMMA :
107145
AVA QUALITY COOLING : DA5011 , DAA5011
DACIA : 921001908R , 921006843R , 921006454R
NISSENS : 940321
RENAULT : 92100684R , 921001908R , 921006843R , 921006454R , 921007794R
SCHLIECKMANN : 60155011
VALEO : 814373
VAN WEZEL : 15005011

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 814373 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Довжина ядра радіатора | 513 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 863 ₴








