
Підшипник передньої маточини Рено Майстер II 98-> BTA (Польща) H1R025BTA
1 301 ₴
- Готово до відправки
- Код: H1R025BTA
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Підшипник передньої маточини (84X49X48) Рено Майстер / Опель Мовано / Ніссан Интерстар ( Renault Master II / Opel Movano A / Nissan Interstar ) починаючи з 1998 року випуску. Виробник BTA (Польща) H1R025BTA
Характеристики
- Ширина: 48
- Момент затягування: 360
- Внутрішній діаметр: 49
- Зовнішній діаметр: 84
Аналоги замінники
Номери виробників
A. B. S. : 200035
BENDIX : 050062B
CITROEN : 3326-62 , 3362.62 , 3326.62 , 16 06 375 080
FAG : 713640390 , 713690930 , 713 6405 50 , 713 6403 90
FEBI BILSTEIN : 24519
FIAT : 1347527080 , 1328046080 , 1346651080 , 13280 46080
KAWE : FR670264
MAXGEAR : 2564/MG
METZGER : WM 2028
MEYLE : 11-14 650 0014 , 16-14 650 0004
NK : 751911 , 751915
OPTIMAL : 681905 , 681375 , 681 375
PEUGEOT : 16 06 375 080
PEX : 16.0802
QUINTON HAZELL : QWB1315 , QWBH1315
RUVILLE : 4006 , 4017
SKF : VKBA3640 , VKBA3689 , VKBA 3640
SNR : R140.17
SPIDAN : 27555
SWAG : 62 92 4519
VEMO : V22-1031
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | H1R025BTA |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
- Ціна: 1 301 ₴













