
Електровентилятор радіатора (+АС) на Мерседес Спринтер 2.2/2.7 CDI 2000-2006 THERMOTEC - D8M002TT
4 334 ₴
- Немає в наявності
- Код: D8M002TT
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Електровентилятор радіатора Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter).Двигун 2.2/2.7 CDI.Починаючи з року випуску 2000-2006.Виробник THERMOTEC - D8M002TT
Номери виробників
ACR :
330051
AKS DASIS : 870086N
AURADIA : LMMS 003
AUTOGAMMA : GA201284
AVA QUALITY COOLING : LMMS 003
BEGEL Germany : BG83021
BEHR HELLA SERVICE : 8EW 009 144-731
BOSCH : 0 130 703 233
CHRYSLER : 5103653AA , 05103653AA
DIEDERICHS : 8162001
DODGE : 5103653AA , 05103653AA
DOGA : EME017
DT : 4.68260
ELECTRO AUTO : 32Y0043
FEBI BILSTEIN : 12391 , 18932
FRIGAIR : 0506.0003
GERI : 959017
HELLA : 8EW 009 144-731
MAGNETI MARELLI : 069422231010
MAXGEAR : 0005007193/MG , 0005007193/MG , 71-0026
MERCEDES-BENZ : 000 500 70 93 , 000 500 71 93
NRF : 47300
SWAG : 10 91 2391 , 10 91 8932
TOPRAN : 400 915
TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 02.40.180
VDO : 5WK05110-V
VEMO : V30-90-1635 , V30-02-1605-1
WILMINK GROUP : 5WK05110-V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermotec |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | D8M002TT |
| Тип | Вентилятор |
| Кількість контактів | 3 |
| Зовнішній діаметр | 404 мм |
| Діаметр | 404 мм |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 4 334 ₴


