
Радіатор кондицигнера на Рено Кенго II 2008-> 1.2/1.6/1.6 16V/1.5 dCi NRF (Нідерланди) 35902
4 522 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35902
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондицигнера на Рено Кенго II/Мерседес Цитан (renault Kangoo II/Mercedes Citan) 2008-> 1.2/1.6/1.6 16V/1.5 dCi NRF (Нідерланди) 35902
Параметри
Додатковий артикул / Доп. інформація 2: без осушувача
Версія: produced by BEHR
Довжина [мм]: 575
Ширина (мм): 351
Глибина [мм]: 16
Номери виробників
AKS DASIS :
182041N
AVA QUALITY COOLING : RT5444 , RTA5444
BEHR : S1891 , M4001
BEHR HELLA SERVICE : S1891 , M4001 , 351 309-161
FRIGAIR : 0809.3043
HELLA : 8FC 351 309-161
MAGNETI MARELLI : 350 20 371 800 0
NISSENS : 940184
NRF : 35902
RENAULT : 82 00 455 795
VAN WEZEL : 43005444
VEMO : V46-62-0021
WAECO : 888-0400465

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35902 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 355 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 522 ₴



