
Сальник задньої півосі (c здвоєною колесом) Мерседес Спринтер 1995-2006 ELRING (Німеччина) 104320
238 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104.320
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник задньої півосі (з здвоєною колесом) Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter). Починаючи з року випуску 1995-2006. Виробник ELRING (Німеччина) 104320
Характеристики
Внутрішній діаметр: 75
Зовнішній діаметр [мм]: 95
Ширина (мм): 10
Ширина 2 [мм]: 9,5
Тип сальника вала: A/BS
Номери виробників
CORTECO :
01020042 , 01020042B , 01020468B
MAN : 06.56279-0335
MERCEDES : 017 997 30 47
MERCEDES-BENZ : 017 997 30 47
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 104.320 |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Вид підшипника | Півосі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴




