
Втулка заднього стабілізатора (d = 30 mm) на Мерседес Спринтер 906 509-519 2006 -> FEBI BILSTEIN (Німеччина) 45867
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45867
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка заднього стабілізатора (D=30 mm) на Мерседес Спринтер 906 (Mercedes Sprinter 906) 509-519.Навчена з 2006-> року випуску. Виробник FEBI BILSTEIN (Німеччина) 45867
Параметри
Довжина [мм]: 71
Ширина (мм): 56
Товщина [мм]: 69
Внутрішній діаметр: 30
Зовнішній діаметр [мм]: 71
Сторона встановлення: Задня вісь двостороння
Вес [кг]: 0,220
необхідна кількість: 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 45867 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



