
Паливний фільтр на Рено Майстер 2013-> 2.3dCi (150 л. с.) —> Denckermann - A121022
1 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: A121022
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Паливний фільтр на Рено Майстер III + Опель Мовано + Ніссан НВ400 (Renault Master III+Opel Movano B+ Nissan NV400) 2013-> 2.3dCi (150 л.с.)
Виробник —> Denckermann — A121022
Характеристики
Виконання фільтра: Фільтр-патрон
Висота [мм]: 87
| Renault (Оригінал) — 164038899R |
| Renault (Оригінал) — 164039560R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A121022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 184 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Trafic, Primastar, Vito, Vivaro, NV300, Master, Navara, X-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Master |
| Серія | MASTER III (EV, HV, UV) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴
