Радіатор охолодження двигуна на Рено Сценік 3 1.6 dCi/2.0dCi NRF (Нідерланди) 59354A
3 653 ₴
- Немає в наявності
- Код: 59354A
Радіатор охолодження двигуна на Рено Сценік 3 1.6 dCi/2.0dCi NRF (Нідерланди) 59354AНемає в наявності
3 653 ₴
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження двигуна на Рено Сценік 3 (Renault Scenic 3), двигун 1.6 dCi/2.0 dCi, навчена з 2009 року випуску. NRF (Нідерланди) 59354A.
Увага: Вимагається перевірка за Він-кодом авто!
Параметры:
Висота [мм]: 420
Ширина [мм]: 650
Товщина [мм]: 34
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59354A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 420 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 653 ₴
