
Паразитний ролик ременя генератора на Мерседес Спринтер 906 2.5CDI (ОМ651) 2006 -> Caffaro (Польща) 500178
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500-178
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Паразитний ролик ременя генератора на Мерседес Спринтер 906 (Mercedes Sprinter 906). Застосовується на двигунах 2.5CDI (651), навчена з 2006-> року випуску. Виробник Caffaro (Польща) 500178
Параметри
Зовнішній діаметр [мм]: 69
Ширина (мм): 26,5
Кількість ребер: 6
Номери виробників
AUTOTEAM :
A09552
CALIBER : 88910
GATES : T36487
INA : F-587181 , F-566749 , F-587181_AM , 532067110
MERCEDES-BENZ : 11927HG00B , 6512000670 , 651 200 06 70
RPK : RPK010439
RUVILLE : 57513
SCHAEFFLER GRUPPE : F-587181 , F587181
SK : SK009329

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Caffaro |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 500-178 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2006 |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 3-t (906) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



