
Радіатор пічки на Мерседес Спринтер 2.2CDI+2.7CDI 2000-2006 VAN WEZEL (Бельгія) 30006372
1 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30006372
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) 2.2CDI+2.7CDI, навчена з 2000-2006 року випуску. VAN WEZEL (Бельгія) 30006372
ПараметриТолщина [mm]: 32
Ширина [mm]: 218
Висота [mm]: 165
Номери виробників
AKS DASIS :
139008N
AVA QUALITY COOLING : MS6372
DODGE : 38356101
MERCEDES-BENZ : A003.835.61.01 , 38356101
NISSENS : 72043
SCHLIECKMANN : 60306372
VALEO : 812251
VAN WEZEL : 30006372
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 30006372 |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 167 мм |
| Ширина ядра радіатора | 222 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴



