
Прокладка головки циліндрів на Мерседес Спринтер 2.9TDI 1995-2000 ELRING (Німеччина) 913864
1 427 ₴
- Немає в наявності
- Код: 913.864
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка головки циліндрів на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter). Тримач 2.9TDI. Починаючи з року випуску 1995-2000. Виробник ELRING (Німеччина) 913864 товщина 1,74 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 913.864 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 427 ₴






