
Гальмівний супорт (задній, правий) на Рено Гранд Сценік 2 KAMOKA (Польща) JBC0372
2 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBC0372
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівний супорт (задній, правий) на Рено Гранд Сценік 2 (Renault Grand Scenic 2)
Виробник KAMOKA (Польща) JBC0372
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | JBC0372 |
| Виробник | KAMOKA |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Заднє праве колесо |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Діаметр поршня | 38 мм |
| Товщина диска | 10 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 118 мм |
| Матеріал супорта | Алюміній |
| Конструкція | З стоянковим гальмом |
| Комплектація супорта | Без електродвигуна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴







