
Гальмівний диск задній Рено Трафік 3 (диск + підшипник + ABS) METELLI (Італія) 231798
4 217 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-1798
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гальмівний диск задній з підшипником на Renault Trafic 3 + Opel Vivaro B (Рано Трафік 3+ Опель Віваро Б) 14-> (диск + підшипник + ABS) METELLI (Італія) 231798
З комплектом колісного підшипника, з кільцем сенсора ABS.
Параметры:
-
Ø фаски [мм]
66,0
-
Висота [мм]
104,5
-
Додатковий артикул/додаткова інформація 2
з кільцем сенсора ABS
-
Кількість отворів
5
-
Мінімальна товщина [мм]
10,0
-
Зовнішній діаметр [мм]
280,0
-
Тип гальмівного диска
цілісний
-
Товщина гальмівного диска (мм)
12,0
-
перевіркове значення
ECE-R90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1798 |
| Виробник | Metelli |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Висота | 104.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 217 ₴






