
Прокладка впускного колектора на Мерседес Спринтер 2.9TDI 1995-2000 AJUSA (Іспанія) 13038500
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13038500
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка впускного колектора на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter). Провідник 2.9TDI.Начисна від року випуску 1995-2000, виробник AJUSA (Іспанія) 13038500
Номери виробників
EL913954
CO450602P
4.20718
JD298
FE103271
LE21380.05
602 141 08 80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13038500 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Вид прокладки | Впускного колектора |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



