
Гальмівні колодки задні на Мерседес Спринтер 907 211-419 ICER (Іспанія) 142350
2 492 ₴
- Немає в наявності
- Код: 207472001
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Задні гальмівні колодки на Мерседес Спринтер 907 (Mercedes Sprinter 907) 211-419, навчена з 2017 -> року випуску.
Виробник ICER (Іспанія) 142350
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 207472001 |
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 492 ₴







