
Гальмівний диск задній на Мерседес Спринтер 408-416 1995-2006 LPR (Італія) V2444V
1 179 ₴
- Немає в наявності
- Код: V2444V
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Гальмівний диск задній на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter) 408-416.Навчена з року випуску 1995-2006. Виробник LPR (Італія) V2444V
Характеристики
Діаметр [мм]: 285
Товщина гальмівного диска (мм): 22
Мінімальна товщина [мм]: 19
Діаметр центрування [мм]: 120
Висота [мм]: 93
Кількість отворів: 6
Розмір різі: 15
| FEBI BILSTEIN (Німеччина) 10639 |
| MAXGEAR (Польща) 190809 |
| MEYLE (Німеччина) 0155232036 |
Номери виробників
A.B.S. :
16950
APEC braking : DSK2044
AQUAPLUS : RS 9414
ATE : 422196, 24012201961, 24112201961, 24.0122-0196.1, 24.1122-0196.1, 450317
BALO-MOTORTEX: 02383, 02396
BENDIX: 567810B, 562475B
BERAL : BCR191A
BOSCH : 0 986 478 555 , 0 986 479 878 , 0986478555
BRADI : 1284564
BREMBO : 1.2845.6.4 , 09847510 , 09.8475.10
CHRYSLER : 5103606AA , 05103606AA
CIFAM : 23-0645
DELPHI : BG3399
DODGE : 5103606AA , 05103606AA
DT : 4.64645
FEBI BILSTEIN : 10639
FERODO : FCR191A
FIRST LINE : FBD1248
FTE : BS4543
GIRLING : 6040895
GRAF : DF29645
HELLA : 8DD 355 105-801 , 8DD 355 105-811
HP : 57843
JURID : 567810J
KAWE : 6623 10
LEMFORDER : 27228 , 2722801 , 27228 01
LPR : V2444V
MAGNETI MARELLI: 431602041050, 431602041180, 353612845640, 360406033200
MAPCO : 25805
MAXGEAR : 19-0809
MERCEDES-BENZ : 9044230212 , 9044230312 , 904 423 02 12 , 904 423 03 12
METELLI: 230645, 23-0645
METZGER : 44062
MEYLE : 015 523 2036 , 015 523 2036/PD , 115 523 1032
MGA : D1446
MINTEX : MDC1079
NK : 203344
OPTIMAL : BS-6580
PAGID : 52169 , 52169PRO
PE Automotive : 016.667-00 , 016.667-00A
PETERS ENNEPETAL : 016.667-00 , 016.667-00A
PEX : 140340, 14.0340, 14.03440
Protechnic : PRD6123
QH-Benelux : 57843
QUINTON HAZELL : BDC5005 , BDC4543 , BSF5005 , BSF4543
SWAG : 99 91 0639
TEMPLIN : 03.110.1926.210, 04.01.42.400509, 1926.21
TEXTAR : 92089800 , 92089803 , 98200089801
TOPRAN : 110 439
TRISCAN : 8120 23144
TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 02.35.056 , 02.35.187
TRW : DF4089 , DF4089S , DF4089S , DF4089BPS
VALEO : 197059
VEMO : 30-80046 , V30-80046
VW : 2D0615601B , 2D0 615 601 B
ZIMMERMANN : 400360500 , 400 3605 00
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V2444V |
| Виробник | Samko |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Висота | 93 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario |
- Ціна: 1 179 ₴






