
Сайлент-блок зад. балки на Рено Трафік 2014> Sidem (Бельгія) 806300
618 ₴
- Готово до відправки
- Код: 806300
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлент-блок задньої балки Renault Trafic 3 + Opel Vivaro B ( Рено Трафик 3/ Опель Виваро Б) 2014>
Виробник Sidem (Бельгія) 806300
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 806300 |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 70.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴






