
Радіатор охолодження двигуна на Мерседес Спринтер 2.2/2.7CDI (-/+АС) 2000-2006 -> Thermotec - D7M002TT
4 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: D7M002TT
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна (c/без кондиціонера) на Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter). Провідник 2.2/2.7 CDI.Навчена з роки випуску 2000-2006.
Виробник -> Thermotec (Польща) D7M002TT
Параметри
Тип коробки передач: механічна коробка передач
Обладнання/обладнання: для транспортних засобів з/без кондиціонером
Розміри радіатора: 680-409-40
Номери виробників
4SEASONS :
118.067
AKS DASIS: 132310N, 132310T, 0423101
AURADIA : KMS 300 , MS2300
AVA QUALITY COOLING : KMS300 , MS2300 , MSA2300
BEHR HELLA SERVICE : 2210408, 2204647, 8MK376722261, 8MK376721631, 8MK 376 721-631, 8MK 376 722-261
BEHR THERMOT-TRONIK : D4516 , 38727 , 38728 , 6801062
BINDER : 3986,902,1
DENSO : DRM17011
FRIGAIR : 0206.2085
GERI : 59025
HELLA : 376 721-631 , 376 722-261
J. DEUS : 017M39 , RA0170840
KAGER : 31-0641
KLITECH : WK2519
KLOKKERHOLM : 3546302300
KUHLER SCHNEIDER : 0423101
MAGNETI MARELLI: 350213123200, 350213123300, RMMD4516
MERCEDES-BENZ : 9015003500 , 9015003600 , 9015003900 , 901 500 35 00 , 901 500 36 00 , A9015003500 , A9015003600
NISSENS : 62519 , 62519A
NOR : 3546219
NRF : 55348
PAPE : 71057 , 72021
QUINTON HAZELL : QER2228
SCHLIECKMANN : 60302300
TYC : 721-0010
VALEO : 734689
VAN WEZEL : 30002300
VEMO : V30-60-1282 , V30-60-1282

| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | D7M002TT |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
- Ціна: 4 026 ₴







