
Фільтр паливний на Рено Логан 1.5dCi 2004-2012 FILTRON PP9805
1 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP9805
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Паливний фільтр (без затвердіння під датчик води) на Рено Логан/Дачія Логан (Renault Logan/Dacia Logan) з двигуном 1.5dCi (К9К 790+792+794+796) починаючи від 2004 до 2012 року випуску. Виробник FILTRON PP9805
Характеристики
Виконання фільтра: Прямоточний фільтр
діаметр 2 (мм): 10
Висота [мм]: 126,15
Діаметр корпусу [мм]: 93,2
Висота 1 [мм]: 97,6
Діаметр 1 [мм]: 98
Номери виробників
A.L. FILTER :
ALG-2097/3
ACDelco : XD 9309 E
ALCO FILTER : SP-1328
AMC Filter : SF-9958
BLUE PRINT : ADK 82334
BOSCH : F 026 402 072 , F026402072 , N2072
CHAMPION : L 494 , L 494/606
CLEAN FILTERS : DN 1984
COOPERSFIAAM FILTERS : FP5878
DELPHI : HDF581
FILTRON : PP980/5
FRAM : PS10395
HERTH+BUSS JAKOPARTS : J1338028
JAPANPARTS : FC-122S
KOLBENSCHMIDT : 50 014 134 , 4134-FP
LAUTRETTE : ELG 5388
LUCAS CAV : HDF 581
MAHLE FILTER : KL 404/16
MANN-FILTER : WK9008 , WK 9008
MEAT & DORIA : 4867
MECAFILTER : ELG5388
MGA : FG2086
MISFAT : M588
MULLER FILTER : FN716
NIPPARTS : N1338035
PURFLUX : FCS749
RENAULT : 8200619849 , 82 00 619 849
SOFIMA : S 5392 GC
SUZUKI : 1541084A51 , 15410-84A51 , 1541084A51000 , 15410-84A51-000
TECNOCAR : RN308
UFI : 55.392.00
WIX Filters FILTERS : WF8390
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PP 980/5 |
| Виробник | Filtron |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 124 мм |
| Зовнішній діаметр | 97.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero, Jimny |
- Ціна: 1 057 ₴





