
Гальмівні колодки задні на Мерседес Спринтер 907 211-419 ICER (Іспанія) 142350
1 624 ₴
- Готово до відправки
- Код: 142350
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Задні гальмівні колодки на Мерседес Спринтер 907 (Mercedes Sprinter 907) 211-419, навчена з 2017 -> року випуску.
Виробник ICER (Іспанія) 142350
Аналоги:
MERCEDES :
907 420 81 01 , 907 420 86 00
MERCEDES-BENZ : A 910 423 56 00
METELLI : 22-1275-0
MEYLE : 025 207 4720/PD
SOLGY : 209160
TEXTAR : 2074701
ZIMMERMANN : 20747.200.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 142350 |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Висота | 54.8 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
| Ширина | 148.6 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴







