
Водяний радіатор на Рено Логан II 1.6i+1.6i 16 V + 1.5dCi (K9K 626 + 830 + 838) (+АС) —> NRF (Нідерланди) 58443A
3 806 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58443A
+380 (98) 223-88-48
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Водяний радіатор на Рено Логан II + Дача Логан II (Renault Logan II + Dacia Logan II), 1.6i + 1.6i 16 V + 1.5dCi (K9K 626 + 830+838) (з кондиціонером), наочна з 2012-> року випуску.
Виробник -> NRF (Нідерланди) 58443A
Номери виробників
ABAKUS :
0420170069 , 0420170069
AKS DASIS : 180094N
AUTOGAMMA: 107146
AVA QUALITY COOLING : DA2008 , DAA2008
BEHR : 8MK 376 912-244
BEHR HELLA SERVICE : 376 912-244
DACIA : 214100078R
NISSENS : 637624
NRF : 58443 , 58443A
POLCAR : 28M108A1
RENAULT : 214100078R , 21 41 000 78R
TERMOTEC : D7R021TT
VALEO : 735634
VAN WEZEL : 15002008
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58443A |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 806 ₴









