
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II 1.5 dci (480X490X34) 2008 -> NISSENS 63762
4 986 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63762
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II ( Renault Kangoo II) 1.5 dci ( 480 X 490 X 34) з 2008 р.в. NISSENS 63762
Характеристики
Розміри радіатора: 480 X 490 X 34 mm
Матеріал: алюміній
Матеріал: полімерний матеріал
для оригінального номера: 82 00 072 713
Номери виробників
AKS DASIS :
180011N
AVA QUALITY COOLING : RT2903 , RT2309
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376771791
HELLA : 8MK376771791
J. DEUS : 023M48
KAGER : 312447
MAGNETI MARELLI : 350213995000
NISSENS : 63762 , 63762A
NRF : 58317
QUINTON HAZELL : QER1980 , QER2293
RENAULT : 2140000QA2 , 8200072713 , 82 00 072 713
SCHLIECKMANN : 60432309
THERMOTEC : D7R006TT
VALEO : 732717
VAN WEZEL : 43002309
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63762 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
- Ціна: 4 986 ₴








