
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго 1.2/1.5 dci/1.6/1.9 dti/1.9dci (480X490X34) NISSENS 63762
4 939 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63762
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго/Ніссан Кубистар (Renault Kangoo/Nissan Kubistar ) 1.2 16v/1.5 dci/1.6/1.9 dti/1.9dci ( 480 X 490 X 34) з 2001 р.в. NISSENS 63762
Характеристики
Розміри радіатора: 480 X 490 X 34 mm
Матеріал: алюміній
Матеріал: полімерний матеріал
для оригінального номера: 82 00 072 713

Номери виробників
AKS DASIS :
180011N
AVA QUALITY COOLING : RT2903 , RT2309
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376771791
HELLA : 8MK376771791
J. DEUS : 023M48
KAGER : 312447
MAGNETI MARELLI : 350213995000
NISSENS : 63762 , 63762A
NRF : 58317
QUINTON HAZELL : QER1980 , QER2293
RENAULT : 2140000QA2 , 8200072713 , 82 00 072 713
SCHLIECKMANN : 60432309
THERMOTEC : D7R006TT
VALEO : 732717
VAN WEZEL : 43002309
Графік роботи інтернет-магазину "Автогараж"
| День | Час роботи |
|---|---|
| Понеділок | 09:00 — 17:00 |
| Вторник | 09:00 — 17:00 |
| Среда | 09:00 — 17:00 |
| Четверг | 09:00 — 17:00 |
| П'ятниця | 09:00 — 17:00 |
| Субота | 09:00 — 15:00 |
| Несхидреня | Вихідний |
У нашому інтернет-магазині "Автогараж" ви завжди зможете придбати оригінальні та неоригінальні запчастини на Рено Трафік / Рено Мастер / Рено Кенго/ Опель Виваро / Опель Мовано / Нісан Примастар/Ніссан Інтерстар
Доставка запчастин по всій Україні здійснюється перевезеннями Новая пошта , Інтайм , Автолюкс ,Деливери , Міст Експрес , Євро Експрес. Більш детальну інформацію можна отримати в розділі "Доставка та оплата".
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "АВТОГАРАЖ"
Запчастини на Рено Кенго , Нісан Кубистар
Фільтри автомобільні
Фільтр оливний , Фільтр паливний , Фільтр повітряний , Кабінний фільтр (фільтр салону)
Компоненти двигуна
Ремені та ролики, комплекти поршневих кілець, прокладки двигуна, сальники двигуна, вкладки двигуна (корочені та шатунні), клапана/спрямувальні/штовхувачі/штанцюжки, колінвал, оливний насос, шківи/ шестірні, підвіска двигуна та коробки передач, захист двигуна/КПП/генератора/ременів, компресор надування (турбіна)/крепи, щуп рівня оливи
Трансмісія
підшипники КПП, шестерні та вали КПП, сальники, диференціал
Шасі
Кульова опора, Елементи підвіски важеля, Елементи підвіски стабілізатора, Підшипники, Колісні диски/Балти коліс, передні важелі, Сайлентблоки та кронштейни кріплення, Сайлентблокі та кронштейни кріплення підрамника, Сайлентблоки задньої балки
Амортизація транспортного засобу
Передні амортизатори, Задні амортизатори, Кріплення амортизатора, Пружини
Привод автомобіля
Зчеплення, Витискний пошипник зчеплення, Кулак поворотний (ШРУС), Півось, Пильники ШРУСа, Сальники привода, Підшипники приводу
Гальмівна система
Передні гальмівні колодки, задні гальмівні колодки, гальмівний диск передній, гальмівний диск задній, Трос ручного гальма, Ремкомплекти гідравліки, Гальмівний супорт, Гальмівні шланги, Головний гальмівний циліндр, Вакуумний насос
Кермова система
Кермові тяги, кермові наконечники, Пильники кермової тяги, Насос гідропідсилювача
Електричні системи автомобіля
Витрата повітря, Клапани керування турбіни, Клапан EGR (AGR), Свічки розжарювання, Датчики керування турбіни, Датчики положення колінвала та розподіляння, Датчики ABS, Датчики тиску оливи, Датчики температури, Датчики КПП, Датчики кондиціонера, Підручні перемикачі, Вмикач аварійної зупинки, Перемикач склопідіймачів, Вмикач сигналу заднього ходу, Вмикач стоп-сигналу, Реле, Генератор, Стартер
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63762 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
- Ціна: 4 939 ₴








