
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II 1.5 dci (470X480X34) 2008 -> ABAKUS (Туреччина) 0420170028
2 564 ₴
- Немає в наявності
- Код: 042-017-0028
- +380 (50) 208-40-11
- +380 (96) 347-71-95
- +380 (63) 283-18-88
Радіатор охолодження двигуна на Рено Кенго II ( Renault Kangoo II) 1.5 dci ( 470 X 400 X 34) з 2008 р.в. ABAKUS (Туреччина) 0420170028
Характеристики
Розміри радіатора: 470 X 480 X 34 mm
Матеріал: алюміній
Матеріал: полімерний матеріал
для оригінального номера: 82 00 072 713
Номери виробників
AKS DASIS :
180011N
AVA QUALITY COOLING : RT2903 , RT2309
BEHR HELLA SERVICE : 8MK376771791
HELLA : 8MK376771791
J. DEUS : 023M48
KAGER : 312447
MAGNETI MARELLI : 350213995000
NISSENS : 63762 , 63762A
NRF : 58317
QUINTON HAZELL : QER1980 , QER2293
RENAULT : 2140000QA2 , 8200072713 , 82 00 072 713
SCHLIECKMANN : 60432309
THERMOTEC : D7R006TT
VALEO : 732717
VAN WEZEL : 43002309
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 042-017-0028 |
| Виробник | Abakus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Довжина ядра радіатора | 465 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
- Ціна: 2 564 ₴









